تهران، خیابان ولیعصر، پایین‌تر از سه راه جمهوری، کوچه سخنور، ساختمان شماره 117، طبقه 5

021-66709528

دستگاه ام ار ای توشیبا مدل  Vantage Titan 1.5 T

دستگاه ام ار ای توشیبا مدل  Vantage Titan 1.5 T 

ام ار ای توشیبا مدل ونتاگ تیتان یک دستگاه ام ار ای روباز با میدان دید گسترده و همگنی بالاست. MRI Toshiba Vantage Titan 1.5T با دیافراگم 71 سانتیمتری با FOV  55 در 55 در 50 سانتیمتر، امکان اسکن سریع و سازنده هر قسمت از بدن را با حداقل ناراحتی بیمار فراهم می‌کند.

ام ار ای 1.5 تسلا به چه معناست؟

میدان مغناطیسی تولید شده توسط آهنربا در دستگاه ام ار ای توشیبا مدل ونتاگ تیتان برابر 15000 گاوس است. یعنی آهنربا در یک اسکنر ۳۰۰۰۰ برابر قوی تر از میدان مغناطیسی زمین قرار دارد. اسکنر از این قدرت برای تراز کردن هسته‌های هیدروژن و تولید تصاویر برای آزمایش ام ار ای استفاده می‌کند.

قیمت دستگاه ام ار ای Vantage Titan 1.5 T

بسته به نیاز مشتری و عواملی همچون تجهیزات جانبی و ابزارآلات قیمت دستگاه ام ار ای توشیبا متفاوت است. با این حال قیمت پایه این دستگاه حدود ۴۰۰ تا ۶۰۰ هزار دلار است.

مشخصات دستگاه ام ار ای Vantage Titan 1.5T

Vantage titan نسخه zen قابلیت‌های کلینیکی جدید، گردش کاری ساده و آسایش بیمار را فراهم می‌آورد که مانند گذشته نیست. این سیستم ام ار ای حتی برای انجام پیچیده ترین معاینات طراحی شده است، در حالی که کیفیت تصویر بالا و ایمنی بیمار را به خطر نمی‌اندازد. با امکانات رفاهی که در Vantage Titan / Zen Edition گنجانده شده است، بیماران اکنون می‌توانند تحت معاینات آرام، راحت و سریع قرار گیرند. بدلیل طراحی شیب ملایم، فضای قابل توجهی بین بیمار و داخل سوراخ ایجاد می‌کند و صدای آکوستیک را تا حد زیادی با تکنولوژی Pianissimo کاهش می‌دهد.

صدای آکوستیک ام ار ای یکی از عمده شکایات بیماران و کادر درمانی است. به لطف فناوری Pianissimo و نوآوری‌هایی مانند محفظه خلاء در اطراف کویل گرادیان سوپر اسلیم(Super Slim Gradient Coil)، نویز در محیط ام ار ای و اطراف آن به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد. برنامه mUTE یا minimized acoustic noise utilizing UTE، جابجایی میدان گرادیان با سرعت بالا را سرکوب می‌کند و امکان اسکن آرام را فراهم می‌کند.

توالی‌های UTE Titan Vantage اجازه می‌دهند تا سیگنال‌های عروقی کمتر و همگن‌تری داشته باشیم. همزمان TI چندگانه (4D)، تصاویری پویا تولید می‌کند که جریان خون را بدون نیاز به مواد کنتراست تجسم می‌کند. ترکیب گرادیان نازک و فناوری MSOFT ثبت شده، امکان تصویربرداری با میدان دید بزرگ را فراهم می‌کند و در عین حال کاهش چربی و همگنی را در کل حجم برش حفظ می‌کند. کویل Super Slim Gradient بدون نیاز به افزایش اندازه آهنربا اجازه می‌دهد تا میدان بیمار را وسیع تر کنید.

MSOFT برای تصویربرداری بدون چربی

طراحی نوآورانه Vantage Titan با یکنواختی آهنربا با کیفیت بالا و مهار انحصاری چربی انتخابی برش به نام MSOFT، کاهش یکنواخت چربی را حتی در نواحی بزرگ مانند شکم ارائه می‌کند. همگنی میدان مغناطیسی بالا، تصاویر باکیفیت را حتی برای تصاویر خارج از مرکز، مانند شانه‌ها یا مچ دست ارائه می‌دهد. 

با رابط کاربری M-Power، گردش کار و بهره‌وری روزانه را بهینه کنید. M-Power که به طور مستقیم بر اساس گردش کار بالینی طراحی شده است، بهره‌وری روزانه را افزایش می‌دهد و یادگیری و استفاده از عملیات ام ار ای را به‌طور قابل‌ توجهی آسان می‌کند و به فن‌آوران و پزشکان این امکان را می‌دهد تا به راحتی به طیف وسیعی از عملکردهای آن دسترسی داشته باشند. نمادهای بصری M-Power و پنجره‌های عملیاتی برای سهولت استفاده طراحی شده‌اند. برای اپراتورها، رنگ‌ها به طور خاص برای کاهش خستگی چشم انتخاب شده‌اند.

دستگاه ام ار ای توشیبا

با پیچیدگی برنامه ریزی اسکن، دستیابی به تکرارپذیری صفحه اسکن، بسیار چالش برانگیز و وقت گیر است. فناوری EasyTech به شما کمک می‌کند تا گردش کار را با تراز خودکار برش‌ها برای معاینات مغز، ستون فقرات و قلب بهبود ببخشید و گردش کار خود را با موقعیت‌ یابی خودکار استاندارد کنید. با NeuroLine+ به یکپارچگی اسکن فوق العاده برای تمام آزمایشات مغز دست یابید. الگوریتم تراز هوشمند عملکرد، به شما امکان می‌دهد تا به طور خودکار مطابق با خط AC-PC و OM تنظیم کنید. با قابلیت مکان یاب خودکار، SpineLine به شما امکان می‌دهد مطالعات ستون فقرات را به سرعت و به راحتی برنامه ریزی کنید. مکان یاب ساژیتال و کرونال به شما امکان می‌دهد برش های دوتایی مایل را تنظیم کنید و تکرارپذیری امتحانات بعدی را افزایش می‌دهد.

SUREVOI Cardiac و CardioLine+ به شما امکان می‌دهند زمان اسکن را به میزان قابل توجهی کاهش دهید و توان عملیاتی را افزایش دهید. معاینات چالش برانگیز قلب اکنون می‌تواند به عنوان بخشی از برنامه روزانه شما انجام شود. تشخیص خودکار قلب و کبد با یک مدل غیر سفت و سخت امکان اتوماسیون کامل گردش کار از موقعیت میز تا تصحیح حرکت در زمان واقعی (RMC)، قرار دادن پروب و برنامه ریزی قلبی کاملاً خودکار را فراهم می‌کند.  CardioLine+ به طور خودکار ۱۴ صفحه استاندارد قلب، شامل بطن راست و چپ و همچنین چهار دریچه قلب را در یک اسکن حبس نفس شناسایی می‌کند.

دستگاه ام ار ای توشیبا

دکتر Erick Avelar، مدیر پزشکی ام ار ای قلب و سی تی اسکن، سیستم مراقبت های بهداشتی سنت مری، GA، ایالات متحده می گوید: «از زمانی که برنامه MRI قلب را در سنت مری شروع کردیم، فناوری CardioLine تأثیر قابل توجهی گذاشته است. این سیستم زمان اسکن هواپیمای قلبی را از ده دقیقه به یک دقیقه کاهش می‌دهد و زمان حبس نفس را کاهش می‌دهد، که اغلب هنگام اسکن بیماران قلبی یک چالش است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 10 میانگین: 4.9]